Etter at messehallene stenges lørdag er det klart for Afterparty! Hit kommer Kjell Elvis og opptrer først, før AC/SHE-C tar over scenen og leverer AC/DC-sanger til langt ut på kvelden. Etter en lang dag på messen kan man først ta seg noe godt å spise og drikke i Lillestrøm Lobby, før festen fortsetter oppe i NOVA Studios med konsert utover kvelden.
Kjell Elvis kommer til også til å opptre ved Elvis sin BMW på stand B02-14 i løpet av lørdag og søndag. På Afterpartyet fortsetter han å levere klassiske Elvis-sanger og kommer garantert til å skape god stemning!
AC/SHE-C er et jenteband fra Ukraina som covrer, du gjettet det, AC/DC-sanger. Disse jentene omtales blant annet som et av verdens beste AC/DC-jentecoverband, og her blir det fest til langt utover kvelden. Dette blir en rå konsert som garantert får rockefoten til å rocke. Kast deg rundt og bestill billett, for dette vil du ikke gå glipp av!
